KFF Ambalaj Hakkında...

Yılların verdiği tecrübe burada üretime dönüşüyor...

Türkiye'de geri dönüşüm ve plastik sektörünün önemli kuruluşları arasında yer alan KFF PLASTİK, 2004 yılında Gaziantep'te faaliyetlerine başlamıştır. En son teknoloji donatılmış makine parkuru ile yaklaşık olarak 1.000 ton/ay PET FLAKES üretiminin yanında 2012 yılının başlarında yapmış olduğu yeni yatırımı ile Gaziantep 3. Organize sanayi bölgesinde 10.000 metrekarelik kapalı alan ile 600 ton/ay ile PET Film üretimine yapmaktadır. Firmamız bu yatırımların yanında 2019 yılında başlarında 400 ton/ay geri dönüşümden elde edilen PP/PET ÇEMBER ayıklama ve kırma tesisinde üretimektedir . Firmamız Food Grade derecesindeki üretimininin %20 lik kısmını yerel üreticilerle ticaret yapan firmamız yaklaşık olarak %80 nini aktif olarak 15 ülkeye ihracat yapmaktadır. KURUMSAL HEDEFİMİZ ; ambalajlama, paketleme konusunda sektörel gelişimleri yakından takip ederek güncel gereksinimleri karşılayabilecek donanıma sahip olmak için elinden geleni yapmaktadır, bu nedenle yurtiçi fuarlarını katılmakla beraber Dünya’nın birçok bölgesindeki fuarlara ve lansmanlara aktif olarak katılmaktadır.

MİSYON & VİZYON
KFF PLASTİK, yönetim kadrosundan başlayarak tüm çalışanları ile katılımcı, sürekli gelişmeyi "kalite politikası" olarak benimseyen bir şirkettir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı hedefleyerek sinerjik bir çalışma ortamı hazırlamıştır, toplumsal sorumluluk bilincini en üst düzeyde tutan firmamız, farkını üretimdeki kalitesinden itibaren satışta ve dağıtımda açıkça ortaya koymaktadır.

KFF PLASTİK, PET FİLM, PET FLAKES, ve hurda PP/PET ÇEMBER konusunda uzman kadroya sahiptir. Yenilikçi ve son sistem ekipmanları ile PET FİLM, PET FLAKES / Hurda PP/PET ÇEMBER üretiminde de iddialı olan KFF PLASTİK, yılların verdiği tecrübe ve özgüvenle her geçen gün daha fazla gelişerek büyümeye devam etmektedir.

©2019 KFF AMBALAJ ALL RIGHTS RESERVED.

Designed By